SDM2U40CSP-7B
DigiKeys produktnummer
SDM2U40CSP-7BDITR-ND - Tape og spole (TR)
SDM2U40CSP-7BDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SDM2U40CSP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDM2U40CSP-7B
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 40V 2A X3WLB16082
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 40 V 2A Overflatemontering X3-WLB1608-2
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SDM2U40CSP-7B Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 40 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
85pF ved 5V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
40 V
Leverandørens enhetsforpakning
X3-WLB1608-2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
2A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
530 mV @ 2 A