SDM20U30LP-7
DigiKeys produktnummer
SDM20U30LPDITR-ND - Tape og spole (TR)
SDM20U30LPDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SDM20U30LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SDM20U30LP-7
Beskrivelse
DIODE SCHOT 30V 200MA X1DFN10062
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 30 V 200mA Overflatemontering X1-DFN1006-2
Kategori
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
150 µA @ 30 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
20pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
30 V
Leverandørens enhetsforpakning
X1-DFN1006-2
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
200mA
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 125°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
575 mV @ 200 mA