SBR3150SB-13
DigiKeys produktnummer
SBR3150SB-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
SBR3150SB-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SBR3150SB-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SBR3150SB-13
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 150V 3A SMB
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 3A Overflatemontering SMB
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
820 mV @ 3 A
Produsent
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
500 µA @ 150 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Driftstemperatur - kobling
150°C (maks)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
3A