SBR1U150SA-13
DigiKeys produktnummer
SBR1U150SA-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
SBR1U150SA-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SBR1U150SA-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SBR1U150SA-13
Beskrivelse
DIODE SBR 150V 1A SMA
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 150 V 1A Overflatemontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SBR1U150SA-13 Modeller
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 150 V
Serie
Grad
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Godkjenning
AEC-Q101
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
150 V
Leverandørens enhetsforpakning
SMA
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
1A
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
700 mV @ 1 A