SBR10M100P5Q-13
DigiKeys produktnummer
SBR10M100P5Q-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
SBR10M100P5Q-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
SBR10M100P5Q-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SBR10M100P5Q-13
Beskrivelse
DIODE SBR 100V 10A POWERDI5
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 100 V 10A Overflatemontering PowerDI™ 5
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
18 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
2 µA @ 100 V
Serie
Kapasitans ved Vr, F
245pF ved 4V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Kapsling
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI™ 5
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
880 mV @ 10 A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)