SBR10100CTFP
DigiKeys produktnummer
31-SBR10100CTFP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SBR10100CTFP
Beskrivelse
DIODE ARRAY SBR 100V 5A ITO220AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Diodematrise 1 par felles katode 100 V 5A Gjennomgående hull TO-220-3 full pakke, Isolert flik
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
800 mV @ 5 A
Produsent
Diodes Incorporated
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Serie
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 100 V
Emballasje
Rør
Driftstemperatur - kobling
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Diodekonfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-220-3 full pakke, Isolert flik
Teknologi
Superbarriere
Leverandørens enhetsforpakning
ITO-220AB
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
100 V
Baseproduktnummer
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io) (per diode)
5A