PI5A100WE er ikke på lager, restordrenotering er for øyeblikket ikke tilgjengelig.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 2 387
Datablad
Similar
Rochester Electronics, LLC
På lager: 1 148
Datablad
Similar
Texas Instruments
Texas Instruments
Rochester Electronics, LLC
4 IC-bryter for krets 2:1 10Ohm 16-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
PI5A100WE
DigiKeys produktnummer
PI5A100WE-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PI5A100WE
Beskrivelse
IC SWITCH SPDT X 4 10OHM 16SOIC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
-3db båndbredde
230MHz
Produsent
Diodes Incorporated
Ladeinnføring
10pC (maks)
Emballasje
Rør
Kanalkapasitans (CS(av), CD(av))
8pF, 14pF
Delestatus
Ikke lenger tilgjengelig hos DigiKey
Strøm - lekkasje (IS(av)) (maks)
10µA (typ.)
Bryterkrets
SPDT
Krysstale
-100dB ved 10MHz
Multiplekser/demultiplekser-krets
2:1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall kretser
4
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand på-stilling (maks)
10Ohm
Kapsling
16-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
Kanal til kanal-matching (ΔRon)
800mOhm
Leverandørens enhetsforpakning
16-SOIC
Spenning - forsyning, enkel (V+)
2V – 6V