PI5A100QEX
DigiKeys produktnummer
PI5A100QEXTR-ND - Tape og spole (TR)
PI5A100QEXCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PI5A100QEXDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PI5A100QEX
Beskrivelse
IC SWITCH SPDT X 4 10OHM 16QSOP
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
4 IC-bryter for krets 2:1 10Ohm 16-QSOP
Kategori
-3db båndbredde
230MHz
Produsent
Diodes Incorporated
Ladeinnføring
10pC (maks)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kanalkapasitans (CS(av), CD(av))
8pF, 14pF
Delestatus
Aktiv
Strøm - lekkasje (IS(av)) (maks)
10µA (typ.)
Bryterkrets
SPDT
Krysstale
-100dB ved 10MHz
Multiplekser/demultiplekser-krets
2:1
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall kretser
4
Monteringstype
Overflatemontering
Motstand på-stilling (maks)
10Ohm
Kapsling
16-SSOP (0,154", 3,90mm bredde)
Kanal til kanal-matching (ΔRon)
800mOhm
Leverandørens enhetsforpakning
16-QSOP
Spenning - forsyning, enkel (V+)
2V – 6V