MMSZ5250B-7-F
DigiKeys produktnummer
MMSZ5250B-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
MMSZ5250B-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
MMSZ5250B-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MMSZ5250B-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 20V 500MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 20 V 500 mW ±5% Overflatemontering SOD-123
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MMSZ5250B-7-F Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 15 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Toleranse
±5%
Effekt - maks
500 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
25 Ohms