DZ23C15-7-F
DigiKeys produktnummer
DZ23C15-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
DZ23C15-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DZ23C15-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DZ23C15-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER ARRAY 15V SOT-23-3
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener – matriser 1 par felles katode 15 V 300 mW ±5% SOT-23-3
Kategori
Effekt - maks
300 mW
Produsent
Diodes Incorporated
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Konfigurasjon
1 par felles katode
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - Zener (nom) (Vz)
15 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Toleranse
±5%