DSC10C065D1-13
DigiKeys produktnummer
31-DSC10C065D1-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DSC10C065D1-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DSC10C065D1-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC10C065D1-13
Beskrivelse
DIODE SIL CARBIDE 650V 10A TO252
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 650 V 10A Overflatemontering TO-252 (Type WX)
Kategori
Hurtighet
Hurtig gjenoppretting =< 500ns, > 200mA (Io)
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
230 µA @ 650 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
348pF ved 100mV, 1MHz
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252 (Type WX)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 10 A