DSC10065 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
Diodes Incorporated
På lager: 58
Datablad
Dioder 650 V 10A Gjennomgående hull TO220AC (Type WX)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSC10065
DigiKeys produktnummer
31-DSC10065-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC10065
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 650V 10A TO220AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
0 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
250 µA @ 650 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
400pF ved 100mV, 1MHz
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Teknologi
Kapsling
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO220AC (Type WX)
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
10A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.7 V @ 10 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)