DMTH3002LPS-13
DigiKeys produktnummer
31-DMTH3002LPS-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DMTH3002LPS-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DMTH3002LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMTH3002LPS-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 100A PWRDI5060-8
Detaljert beskrivelse
N-kanal 30 V 100A (Tc) 1,2W (Ta), 136W (Tc) Overflatemontering PowerDI5060-8
Kategori
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
77 nC @ 10 V
Produsent
Vgs (maks)
±16V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
5000 pF @ 15 V
Effekttap (maks)
1,2W (Ta), 136W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Grad
Bilteknikk
Drain til Source-spenning
30 V
Godkjenning
AEC-Q101
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI5060-8
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1.6mOhm ved 25A, 10V
Kapsling
Vgs(th) (maks) ved Id
2V ved 1mA