DMTH15H017LPSW-13
DigiKeys produktnummer
31-DMTH15H017LPSW-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DMTH15H017LPSW-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DMTH15H017LPSW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMTH15H017LPSW-13
Beskrivelse
MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1,5W (Ta), 107W (Tc) Overflatemontering, Fuktbar side PowerDI5060-8 (Type UX)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.6V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
50 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
3369 pF @ 75 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,5W (Ta), 107W (Tc)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI5060-8 (Type UX)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
17,5mOhm ved 20A, 10V