DMTH15H017LPSW-13 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DMTH15H017LPSW-13 |
Beskrivelse | MOSFET BVDSS: 101V~250V POWERDI5 |
Produsentens standard leveringstid | 40 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | N-kanal 150 V 8A (Ta), 50A (Tc) 1,5W (Ta), 107W (Tc) Overflatemontering, Fuktbar side PowerDI5060-8 (Type UX) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Vgs(th) (maks) ved Id 2.6V ved 250µA |
Produsent | Vgs Gate-lading (Qg) (maks) 50 nC @ 10 V |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Vgs (maks) ±20V |
Delestatus Aktiv | Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds 3369 pF @ 75 V |
FET-type | Effekttap (maks) 1,5W (Ta), 107W (Tc) |
Teknologi | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Drain til Source-spenning 150 V | Monteringstype Overflatemontering, Fuktbar side |
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On) 4,5V, 10V | Kapsling |
Rds på (maks) ved Id, Vgs 17,5mOhm ved 20A, 10V | Baseproduktnummer |