DMT4008LSS-13
DigiKeys produktnummer
DMT4008LSS-13DI-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DMT4008LSS-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 40V 12.8A 8SO
Detaljert beskrivelse
N-kanal 40 V 12,8A (Ta) 1,32W (Ta) Overflatemontering 8-SOP
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
18.6 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1143 pF @ 20 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,32W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
40 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOP
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8.5mOhm ved 12A, 10V