DMT10H010LK3-13
DigiKeys produktnummer
DMT10H010LK3-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMT10H010LK3-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMT10H010LK3-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMT10H010LK3-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 100V 68.8A TO252
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 68,8A (Tc) 3W (Ta) Overflatemontering TO-252-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
53.7 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2592 pF @ 50 V
FET-type
Effekttap (maks)
3W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
6V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8.8mOhm ved 13A, 10V