DMN6140L-7 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 38 480
Datablad
Similar
Nexperia USA Inc.
På lager: 0
Datablad
Nexperia USA Inc.
N-kanal 60 V 1,6A (Ta) 700mW (Ta) Overflatemontering SOT-23-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DMN6140L-7
DigiKeys produktnummer
DMN6140L-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMN6140L-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMN6140L-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN6140L-7
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 1.6A SOT-23
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
DMN6140L-7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
8.6 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
315 pF @ 40 V
FET-type
Effekttap (maks)
700mW (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
60 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
140mOhm ved 1.8A, 10V