DMN3009LFV-13 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 1 946
Datablad
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Infineon Technologies
N-kanal 30 V 60A (Tc) 2W (Ta) Overflatemontering PowerDI3333-8
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DMN3009LFV-13
DigiKeys produktnummer
DMN3009LFV-13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN3009LFV-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
42 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2000 pF @ 15 V
FET-type
Effekttap (maks)
2W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
30 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
PowerDI3333-8
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5.5mOhm ved 30A, 10V