DMN15H310SE-13
DigiKeys produktnummer
DMN15H310SE-13DITR-ND - Tape og spole (TR)
DMN15H310SE-13DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
DMN15H310SE-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN15H310SE-13
Beskrivelse
MOSFET N-CH 150V 2A/7.1A SOT223
Detaljert beskrivelse
N-kanal 150 V 2A (Ta), 7,1A (Tc) 1,9W (Ta) Overflatemontering SOT-223-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
3V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
8.7 nC @ 10 V
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
405 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,9W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
150 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
310mOhm ved 1.5A, 10V