DMN10H220LFDF-7
DigiKeys produktnummer
31-DMN10H220LFDF-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-DMN10H220LFDF-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-DMN10H220LFDF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DMN10H220LFDF-7
Beskrivelse
MOSFET BVDSS: 61V~100V U-DFN2020
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 2,2A (Ta) 1,1W (Ta) Overflatemontering U-DFN2020-6 (type F)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
6.7 nC @ 10 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks)
±20V
Delestatus
Aktiv
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
384 pF @ 25 V
FET-type
Effekttap (maks)
1,1W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
100 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Leverandørens enhetsforpakning
U-DFN2020-6 (type F)
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
4,5V, 10V
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
225mOhm ved 2A, 10V