D3V3XA4B10LP-7
DigiKeys produktnummer
31-D3V3XA4B10LP-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-D3V3XA4B10LP-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-D3V3XA4B10LP-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
D3V3XA4B10LP-7
Beskrivelse
TVS DIODE 3.3VWM 9.4V UDFN251010
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
9,4V (typ.) Klemme 4A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering U-DFN2510-10
Kategori
Effekt - toppuls
24W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
USB 3.0, USB 3.1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
0.28pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
4
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
3,3V (maks)
Kapsling
10-UFDFN
Spenning - gjennomslag (min)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
9,4V (typ.)
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4A (8/20µs)