BZX84C5V6T-7-F
DigiKeys produktnummer
31-BZX84C5V6T-7-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZX84C5V6T-7-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZX84C5V6T-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84C5V6T-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 5.6V 150MW SOT523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 5.6 V 150 mW ±7% Overflatemontering SOT-523
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 2 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranse
±7%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-523
Effekt - maks
150 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
40 Ohms