BZX84B24-7-F
DigiKeys produktnummer
BZX84B24-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BZX84B24-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZX84B24-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZX84B24-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 24V 300MW SOT23
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 24 V 300 mW ±2% Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZX84B24-7-F Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 16.8 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Effekt - maks
300 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
70 Ohms