BZT585B3V6T-7
DigiKeys produktnummer
BZT585B3V6T-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
BZT585B3V6T-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BZT585B3V6T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT585B3V6T-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.6V 350MW SOD523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 3.6 V 350 mW ±2% Overflatemontering SOD-523
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BZT585B3V6T-7 Modeller
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
5 µA @ 1 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.1 V @ 100 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±2%
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-523
Effekt - maks
350 mW
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
90 Ohms