BZT52HC39WF-7
DigiKeys produktnummer
31-BZT52HC39WF-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZT52HC39WF-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZT52HC39WF-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52HC39WF-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 39V 375MW SOD123F
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 39 V 375 mW ±5,13% Overflatemontering SOD-123F
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±5,13%
Kapsling
Effekt - maks
375 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123F
Impedans (maks) (Zzt)
75 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
50 nA @ 27.3 V