BZT52C30Q-7-F
DigiKeys produktnummer
31-BZT52C30Q-7-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZT52C30Q-7-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZT52C30Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C30Q-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 30V 370MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 30 V 370 mW ±6,67% Overflatemontering SOD-123
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±6,67%
Kapsling
Effekt - maks
370 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Impedans (maks) (Zzt)
80 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 21 V