BZT52C18Q-7-F er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Good-Ark Semiconductor
På lager: 8 425
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Good-Ark Semiconductor
På lager: 9 135
Datablad
Dioder – Zener 18 V 370 mW ±6,39% Overflatemontering SOD-123
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
BZT52C18Q-7-F
DigiKeys produktnummer
31-BZT52C18Q-7-FTR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZT52C18Q-7-FCT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZT52C18Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C18Q-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 18V 370MW SOD123
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Monteringstype
Overflatemontering
Toleranse
±6,39%
Kapsling
Effekt - maks
370 mW
Leverandørens enhetsforpakning
SOD-123
Impedans (maks) (Zzt)
45 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 12.6 V