BZT52C13LPQ-7
DigiKeys produktnummer
31-BZT52C13LPQ-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-BZT52C13LPQ-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-BZT52C13LPQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BZT52C13LPQ-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 13V 250MW 2DFN
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder – Zener 13 V 250 mW ±6,53% Overflatemontering X1-DFN1006-2
Kategori
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
900 mV @ 10 mA
Produsent
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Grad
Bilteknikk
Delestatus
Aktiv
Godkjenning
AEC-Q101
Toleranse
±6,53%
Kapsling
Effekt - maks
250 mW
Leverandørens enhetsforpakning
X1-DFN1006-2
Impedans (maks) (Zzt)
30 Ohms
Baseproduktnummer
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 8 V