BAS70T-7-F
DigiKeys produktnummer
BAS70T-7-FDITR-ND - Tape og spole (TR)
BAS70T-7-FDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
BAS70T-7-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BAS70T-7-F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT523
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 70 V 70mA Overflatemontering SOT-523
EDA-/CAD-modeller
BAS70T-7-F Modeller
Kategori
Omvendt gjenopprettingstid (trr)
5 ns
Produsent
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 nA @ 50 V
Digi-Reel®
Kapasitans ved Vr, F
2pF ved 0V, 1MHz
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
70 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-523
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
70mA
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 125°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1 V @ 15 mA
Baseproduktnummer
Hurtighet
Lite signal =< 200mA (Io), Alle hastigheter