AP7366EA-12W5-7
DigiKeys produktnummer
31-AP7366EA-12W5-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP7366EA-12W5-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP7366EA-12W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7366EA-12W5-7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT-25
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 600mA SOT-25
Strøm - hvilestrøm (Iq)
80 µA
PSRR
75dB – 55dB (1kHz – 10kHz)
Styringsfunksjoner
Aktivere
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
1,2V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-25
Spenningsbortfall (maks)
1V ved 600mA