AP7366EA-12W5-7 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | AP7366EA-12W5-7 |
Beskrivelse | IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT-25 |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 600mA SOT-25 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm – utgang |
Produsent | Strøm - hvilestrøm (Iq) 80 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | PSRR 75dB – 55dB (1kHz – 10kHz) |
Delestatus Aktiv | Styringsfunksjoner Aktivere |
Utgangskonfigurasjon | Beskyttelsesfunksjoner Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning |
Utgangstype | Driftstemperatur -40°C – 85°C (TA) |
Antall regulatorer 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - inngang (maks) 6V | Kapsling SC-74A, SOT-753 |
Spenning - utgang (min./fast) 1,2V | Leverandørens enhetsforpakning SOT-25 |
Spenningsbortfall (maks) 1V ved 600mA |