AP7363-25D-13
DigiKeys produktnummer
AP7363-25D-13TR-ND - Tape og spole (TR)
AP7363-25D-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP7363-25D-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7363-25D-13
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO252-3
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A TO-252-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP7363-25D-13 Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
1.2 mA
Digi-Reel®
PSRR
65dB – 61dB (120Hz – 1kHz)
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252-3
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.24V ved 1.5A