AP7343-25W5-7
DigiKeys produktnummer
31-AP7343-25W5-7TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP7343-25W5-7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP7343-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7343-25W5-7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-25
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
5,25V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-25
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 300mA