AP7333-33SRG-7
DigiKeys produktnummer
AP7333-33SRG-7DITR-ND - Tape og spole (TR)
AP7333-33SRG-7DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP7333-33SRG-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP7333-33SRG-7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23R
Produsentens standard leveringstid
40 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT23R
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP7333-33SRG-7 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
75 µA
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
85 µA
PSRR
65dB (100Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT23R
Spenningsbortfall (maks)
0.55V ved 300mA