AP66300FVBW-13 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Justerbar 0,8V 1 Utgang 3A 16-LQFN-eksponert plate
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
AP66300FVBW-13
DigiKeys produktnummer
31-AP66300FVBW-13TR-ND - Tape og spole (TR)
31-AP66300FVBW-13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
31-AP66300FVBW-13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP66300FVBW-13
Beskrivelse
IC REG BUCK ADJ 3A U-QFN4040-16
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Spenning - utgang (min./fast)
Produsent
Spenning - utgang (maks)
50V
Frekvens - omkobling
300kHz – 2,5MHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Topologi
Monteringstype
Overflatemontering, Fuktbar side
Leverandørens enhetsforpakning
U-QFN4040-16/SWP (Type UXB)
Spenning - inngang (min)
3,8V
Baseproduktnummer
Spenning - inngang (maks)
60V