AP2210N-3.3TRE1
DigiKeys produktnummer
AP2210N-3.3TRE1DITR-ND - Tape og spole (TR)
AP2210N-3.3TRE1DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP2210N-3.3TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2210N-3.3TRE1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AP2210N-3.3TRE1 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
180 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
15 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
75dB (100Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-3
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 300mA