AP2210K-2.5TRE1
DigiKeys produktnummer
AP2210K-2.5TRE1DITR-ND - Tape og spole (TR)
AP2210K-2.5TRE1DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP2210K-2.5TRE1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2210K-2.5TRE1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
180 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
15 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (100Hz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
13,2V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 300mA