AP2125K-2.8TRG1
DigiKeys produktnummer
AP2125K-2.8TRG1DITR-ND - Tape og spole (TR)
AP2125K-2.8TRG1DICT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP2125K-2.8TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP2125K-2.8TRG1
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SOT-23-5
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz – 1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.3V ved 300mA