AP130-33RG-7
DigiKeys produktnummer
AP130-33RGDITR-ND - Tape og spole (TR)
AP130-33RGDICT-ND - Båndavsnitt (CT)
AP130-33RGDIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AP130-33RG-7
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SC-59R
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA SC-59R
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
100 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (100Hz)
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - inngang (maks)
5,5V
Leverandørens enhetsforpakning
SC-59R
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 300mA