XBP24-API-001 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Digi
På lager: 4 662
Datablad
802,15,4 RF-transceivermoduler 2,4GHz Integrert, Avsøking Gjennomgående hull
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24-API-001
DigiKeys produktnummer
602-1280-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XBP24-API-001
Beskrivelse
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
XBP24-API-001 Modeller
Kategori
Følsomhet
-100dBm
Produsent
Serielle grensesnitt
UART
Serie
Antennetype
Integrert, Avsøking
Emballasje
Bulk
Brukt IC/del
EM357
Delestatus
Utdatert
Forsyningsspenning
2,8V – 3,4V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Strøm - mottar
55mA
RF-familie/standard
Strøm - sender
215mA
Modulering
DSSS
Monteringstype
Gjennomgående hull
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C