XB24CASIT-001
DigiKeys produktnummer
602-1894-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
XB24CASIT-001
Beskrivelse
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
802,15,4 RF-transceivermoduler 2,4GHz Antenne ikke inkludert, RP-SMA Gjennomgående hull
Kategori
Serielle grensesnitt
SPI, UART
Produsent
Antennetype
Antenne ikke inkludert, RP-SMA
Serie
Brukt IC/del
EM357
Emballasje
Brett
Forsyningsspenning
2,1V – 3,6V
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Strøm - mottar
31mA
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Strøm - sender
45mA
RF-familie/standard
Monteringstype
Gjennomgående hull
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C