A24-HASM-450
DigiKeys produktnummer
A24-HASM-450-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
A24-HASM-450
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ WHIP TILT RP-SMA
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz Pisk, Helling RF-antenner 2,1dBi RP-SMA hann Kontaktfeste
Kategori
Antal ringer
1
Produsent
Digi
VSWR
2
Emballasje
Bulk
Forsterker
2,1dBi
Delestatus
Aktiv
Terminaler
RP-SMA hann
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz
Høyde (maks)
4,500" (114,30mm)