DKS-BBOARD6.5
DKS-BBOARD6.5
DigiKeys produktnummer
DKS-BBOARD6.5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DKS-BBOARD6.5
Beskrivelse
DIGI-KEY BREADBOARD 6.5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Loddefri koblingsbrett Terminalremse (ingen ramme) 6.50" x 2.14" (165.1mm x 54.4mm)
Kategori
Antall klemmelister
1
Produsent
DigiKey Standard
Antall distribusjonsbusser
2
Serie
Antall festepunkter (totalt)
830
Emballasje
Bulk
Antall terminaler med 5 festepunkter
126
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
6.50" x 2.14" (165.1mm x 54.4mm)
Type
Terminalremse (ingen ramme)
Trådtykkelse
22 AWG