DFR0550-V2
DigiKeys produktnummer
1738-DFR0550-V2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DFR0550-V2
Beskrivelse
GRAPHIC DISPLAY IPS RGB 5"
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapasitiv Skjemmoduler – LCD grafisk Lysgjennomslippende Rød, Grønn, Blå (RGB) IPS (In-Plane Switching) 24-bit (RGB), TTL 5" (127,00mm) 800 x 480 (WVGA)
Kategori
Diagonal skjermstørrelse
5" (127,00mm)
Produsent
DFRobot
Visningsområde
108,00mm B x 64,80mm H
Emballasje
Bulk
Punktpiksler
800 x 480 (WVGA)
Delestatus
Aktiv
Grensesnitt
24-bit (RGB), TTL
Skjermtype
IPS (In-Plane Switching)
Grafikkfarge
Rød, Grønn, Blå (RGB)
Skjermmodus
Lysgjennomslippende
Bakgrunnsfarge
Svart
Berøringsskjerm
Kapasitiv
Punktavstand
0,05mm B x 0,14mm H