PM05S150A
DigiKeys produktnummer
941-1744-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM05S150A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 15V 8W
Detaljert beskrivelse
Lineær regulatorerstatning DC DC-omformere 1 Utgang 15V 500mA 18V - 32V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
500mA
Produsent
Effekt (watt)
8 W
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Effektivitet
0.97
Spenning - inngang (min)
18V
Spenning - inngang (maks)
32V
Størrelse/dimensjon
0,45" L x 0,30" B x 0,40" H (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)