PM05S065A
DigiKeys produktnummer
941-1741-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM05S065A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 6.5V 3W
Detaljert beskrivelse
Lineær regulatorerstatning DC DC-omformere 1 Utgang 6,5V 500mA 8V - 32V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
500mA
Produsent
Effekt (watt)
3 W
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Effektivitet
95%
Spenning - inngang (min)
8V
Spenning - inngang (maks)
32V
Størrelse/dimensjon
0,45" L x 0,30" B x 0,40" H (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)