PM05S033A
DigiKeys produktnummer
941-1739-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PM05S033A
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Lineær regulatorerstatning DC DC-omformere 1 Utgang 3,3V 500mA 4,75V - 32V Inngang
Kategori
Strøm - utgang (maks)
500mA
Produsent
Effekt (watt)
2 W
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Rør
Funksjoner
OCP, OTP, SCP
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 90°C
Type
Lineær regulatorerstatning
Effektivitet
91%
Antall utganger
1
Monteringstype
Gjennomgående hull
Spenning - inngang (min)
4,75V
Kapsling
3-SIP-modul
Spenning - inngang (maks)
32V
Størrelse/dimensjon
0,45" L x 0,30" B x 0,40" H (11,5mm x 7,6mm x 10,2mm)