MDS-300ADB12 AA er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 48
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 90 – 264VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
MDS-300ADB12 AA
DigiKeys produktnummer
1145-1251-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-300ADB12 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 190W
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Bruksområder
ITE (kommersiell), Medisinteknikk
Produsent
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
92,6%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Delestatus
Aktiv
Funksjoner
PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Kapslet
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
5,51" L x 3,50" B x 1,77" H (140,0mm x 89,0mm x 45,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CB-skjema, CE, EN, SIQ, TUV, UL
Spenning - utgang 1
12V
Standardnummer
50581; 55011; 55032; 60601-1; 60950-1
Strøm - utgang 1
15.83 A