MDS-250APB24 AA
DigiKeys produktnummer
1145-1250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MDS-250APB24 AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 90 – 264VAC Inngang
Spenning - isolasjon
4 kV
Serie
Effektivitet
93%
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
PFC, Fjernstyrt av/på, Fjernanalyse, Standby-utgang, Universalinngang
Type
Åpen ramme
Størrelse/dimensjon
5,01" L x 3,01" B x 1,42" H (127,3mm x 76,5mm x 36,1mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
6.25 A